1 |
Newport SLSC |
Team A
|
Mitchell Trim, Luke Jones
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Team B
|
Oscar Jones, Jakob Hammond
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Newport SLSC |
Team B
|
Jayke Rees, Max Brooks
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Tom Norton, Sam Norton
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Half Moon Bay SLSC |
Team A
|
Cary Fox, Russel Fox
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
James Porter, Martin Kenny
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Team A
|
Nick Dawe, Ethan Neville
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Newport SLSC |
Team C
|
Luke Morrison, Greg Tobin
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Elouera SLSC |
Team A
|
Lachlan Galea Stacker, Nathan Neale
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Mermaid Beach AEME SLSC Inc |
Team A
|
Hamish Chapman, Samuel Roy
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
Peter Mitchell, Fletcher Armstrong
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Christopher Boult, Daniel Mole
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Elouera SLSC |
Team B
|
Connor Levings, Shamus O'Connor
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Todd Grace, Alan McVicar
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Jackson Collins, Noah Havard
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Adam Rowe, Peter Scott
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Burnie SLSC |
Team A
|
Nathan Cross, Brad Rubock
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Freshwater SLSC |
Freshwater
|
Alex Malm, Ben Kirkby, Ben Blakeney
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Manly LSC |
Team C
|
Torrington Callan, Liam Farrell
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Redhead SLSC |
Team B
|
Justin Mcmorland, Samuel Djodan
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
North Burleigh SLSC |
Team B
|
Brad Rodgers, David Rhodes, Daniel Bowker
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Wanda SLSC Inc |
Team A
|
Michael Jnr Georgaris, Callum Redrup
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Jy Duffy, William Bain
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Nicholas Rodger, Mackenzie Hynard
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Alexandra Headland SLSC |
Team D
|
Samuel Hensen-Thompson, Jarrad Campbell
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Stockton SLSC |
Team A
|
Glen Bernard, Jason Upton
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Collaroy SLSC |
Team A
|
Gregg Armstrong, Matthew Gittoes
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
North Bondi SLSC |
Team B
|
Ben Walker, James Ekins
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
John Lakeland, Mark Rantall
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Torquay SLSC |
Torquay
|
Glenn Singleton, Campbell Bohan
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Maroochydore SLSC |
Team B
|
Peter Elford, Daniel PEACOCK
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Northcliffe SLSC |
Team C
|
Kevin Morrison, Nicklaas Gale
|
Heat 1 |
0 |
|